جارزدنیدرج آگهی رایگانآگهی رایگانتبلیغات اینترنتی رایگانبک لینکبا سلام. پردیس سازان خشت اول در نظر دارد 2 نیرو از بین واجدین شرایط مسلط به نرم افزارهای ICDL و امور اداری و اجرائی از بین واجدین شرایط زیر جهت انجام امور دفتری و انجام اقدامات دیگر جذب نیرو نماید. شرایط استخدام: 1- خانم متعهد و منظم با تجربه انجام امور دفتری و اداری و آشنا به نرم افزارهایICDL ورد اکسل پاور پوینت اینترنت نرم افزارهای اینترنتی واتس آپ اینستاگرام تلگرام ارسال و دریافت مدارک پاسخگوئی به تلفن و مراجعه کنندگان انجام امور دفتری و اداری و ارتباط اجتماعی بالا با ظاهری آراسته متشخص خوش برخورد دارای انگیزه کاری و .... ترجیحا رشته حسابداری معماری مدیریت امور دفتری و سایر رشته ها با تجربه کاری ... و دارندگان تجربه و کار در دفاتر مهندسی ساختمانی فروش محصولات ساختمانی و ... در اولویت می باشند. 2- آقا مسلط به امور اداری و آشنا به مهندسی عمران و معماری و یا بازاریابی و کار و ارتباط اجتماعی بالا و آشنا به امور ساختمانی فروش محصول بازدید و حضور در پروژه های ساختمانی و تعامل و همکاری با سایر همکاران دارای ارتباط اجتماعی بالا ظاهر آراسته و متشخص و ... علاوه بر موارد فوق تعهد کاری اخلاق رفتار و ظاهر آراسته و تلاش و پشتکار مد نظر می باشد. محیط کاری کاملا مورد تعهد شرکت بوده و از نظر ارتباط کاری روابط اجتماعی محیط کاری رفتاری و... مورد تائید یک محیط سالم کاری می باشد.
 

استخدام خانم مسلط به امور دفتری و آقا جهت امور شرکت

تاریخ ثبت 1399/04/01 - 14:34  قیمت تومان 
موبایل 09135669700  تلفن 03132655564 
ایمیل pardis_kh1@gmail.com  سایت
بازدید 23   
آدرس اصفهان اصفهان خیابان بزرگمهر 

با سلام.

پردیس سازان خشت اول در نظر دارد  2 نیرو از بین واجدین شرایط مسلط به نرم افزارهای ICDL و امور اداری و اجرائی از بین واجدین شرایط زیر جهت انجام امور دفتری و انجام اقدامات دیگر جذب نیرو نماید.

شرایط استخدام:

1- خانم متعهد و منظم با تجربه انجام امور دفتری و اداری و آشنا به نرم افزارهایICDL، ورد، اکسل، پاور پوینت، اینترنت، نرم افزارهای اینترنتی واتس آپ، اینستاگرام، تلگرام ، ارسال و دریافت مدارک، پاسخگوئی به تلفن و مراجعه کنندگان، انجام امور دفتری و اداری و ارتباط اجتماعی  بالا با ظاهری آراسته، متشخص، خوش برخورد، دارای انگیزه کاری و .... ترجیحا رشته حسابداری، معماری ، مدیریت، امور دفتری و سایر رشته ها با تجربه کاری  ... و دارندگان تجربه و کار در دفاتر مهندسی، ساختمانی، فروش محصولات ساختمانی و ...، در اولویت می باشند.

2-  آقا مسلط به امور اداری و آشنا به مهندسی عمران و معماری و یا بازاریابی و کار و ارتباط اجتماعی بالا و آشنا به امور ساختمانی، فروش محصول، بازدید و حضور در پروژه های ساختمانی ، و تعامل و همکاری با سایر همکاران دارای ارتباط اجتماعی بالا، ظاهر آراسته و متشخص و ...

علاوه بر موارد فوق تعهد کاری، اخلاق، رفتار و ظاهر آراسته و تلاش و پشتکار مد نظر می باشد.

محیط کاری کاملا مورد تعهد شرکت بوده و از نظر ارتباط کاری، روابط اجتماعی، محیط کاری، رفتاری و... مورد تائید یک محیط سالم کاری می باشد.

شکایت / گزارش
کلید واژه ها

با سلام. پردیس سازان خشت اول در نظر دارد 2 نیرو از بین واجدین شرایط مسلط به نرم افزارهای ICDL و امور اداری و اجرائی از بین واجدین شرایط زیر جهت انجام امور دفتری و انجام اقدامات دیگر جذب نیرو نماید. شرایط استخدام: 1- خانم متعهد و منظم با تجربه انجام امور دفتری و اداری و آشنا به نرم افزارهایICDL ورد اکسل پاور پوینت اینترنت نرم افزارهای اینترنتی واتس آپ اینستاگرام تلگرام ارسال و دریافت مدارک پاسخگوئی به تلفن و مراجعه کنندگان انجام امور دفتری و اداری و ارتباط اجتماعی بالا با ظاهری آراسته متشخص خوش برخورد دارای انگیزه کاری و .... ترجیحا رشته حسابداری معماری مدیریت امور دفتری و سایر رشته ها با تجربه کاری ... و دارندگان تجربه و کار در دفاتر مهندسی ساختمانی فروش محصولات ساختمانی و ... در اولویت می باشند. 2- آقا مسلط به امور اداری و آشنا به مهندسی عمران و معماری و یا بازاریابی و کار و ارتباط اجتماعی بالا و آشنا به امور ساختمانی فروش محصول بازدید و حضور در پروژه های ساختمانی و تعامل و همکاری با سایر همکاران دارای ارتباط اجتماعی بالا ظاهر آراسته و متشخص و ... علاوه بر موارد فوق تعهد کاری اخلاق رفتار و ظاهر آراسته و تلاش و پشتکار مد نظر می باشد. محیط کاری کاملا مورد تعهد شرکت بوده و از نظر ارتباط کاری روابط اجتماعی محیط کاری رفتاری و... مورد تائید یک محیط سالم کاری می باشد.

آگهی های مرتبط
توصیه ی پلیس
لطفا پیش از انجام معامله و هر نوع پرداخت وجه، از صحت کالا یا خدمات ارائه شده، به صورت حضوری اطمینان حاصل نمایید. همچنین بهتر است قبل از تحویل کالا یا خودروی خود در ازای چک‌های رمزدار بانکی، با مراجعه به بانک مربوطه از اصالت آن اطمینان حاصل کنید.

پیام سایت: وب سایت جــــار زدنــــی هیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معامله شما ندارد.
طراحی سایت